KONST / Litografier / Färglitografi 10648125
nr 1064 8125
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Färglitografi, Ulf Trotzig (1925-2013), 131/215, signerad, -67, motivet: 40x57
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:12:27
24/10 18:32:30
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig